جمعه, ۱۵ فروردین, ۱۳۹۹
 • اطلاعیه کارآموزی

  اطلاعیه کارآموزی

  به اطلاع آن دسته از دانشجویانی که در ترم نیمسال دوم ۹۹-۹۸ سال تحصیلی واحد درسی کارآموزی را اخذ نموده اند می رساند جهت انجام مراحل ثبت و دریافت معرفی نامه دوره کارآموزی حداکثر تا تاریخ ۹۸/۱۲/۲۱ به دفتر ارتباط با صنعت مراجعه نمایند. در صورت عدم مراجعه درس مربوطه حذف خواهد شدو عواقب ناشی از آن بر عهده دانشجو خواهد بود .
 • زمان تحویل گزارش نهایی کارآموزی

  زمان تحویل گزارش نهایی کارآموزی

  زمان تحویل گزارش نهایی کارآموزی و مدارک پروژه نیمسال ۱-۹۹-۹۸ حداکثر ۳۰-۱۰-۹۸ می باشد . پژوهش- ارتباط با صنعت
 • کارگاه های علمی و پژوهشی

  کارگاه های علمی و پژوهشی

  کارگاه های علمی و پژوهشی هفته پژوهش و فناوری استان البرز سال ۹۸ همراه با اعطاء گواهینامه (بصورت رایگان)
 • ارائه طرح در رویداد استارتاپی دانشگاه

  ارائه طرح در رویداد استارتاپی دانشگاه

  علاقمندان شرکت دررویداد استارتاپی دانشگاه نسبت به دانلود و تکمیل فایل و ارائه به واحد پژوهش دانشگاه اقدام نمایند
 • آغاز ثبت نام بیست وپنجمین دوره مسابقات سراسری قران وعترت
 • مسابقه کتابخانی ((آراستگی و پوشش)) - واحد هشتگرد (۹۸)

  مسابقه کتابخانی ((آراستگی و پوشش)) - واحد هشتگرد (۹۸)

  منبع : کتاب مسئله حجاب از آثار شهید مرتضی مطهری
 • زمان اعمال تخفیف دانشجویی( نیمسال اول ۹۹– ۹۸)

  زمان اعمال تخفیف دانشجویی( نیمسال اول ۹۹– ۹۸)

  زمان اعمال تخفیف دانشجویی( نیمسال اول ۹۹ – ۹۸ ) با توجه به مفاد بخشنامه شماره ۱۰/۴۵۶۰۴ مورخه ۹۴/۰۷/۰۴ سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی ، زمان اعمال تخفیف دانشجویانیکه شرایط بخشنامه مذکور را داشته باشند از تاریخ۹۸/۰۸/۰۱ لغایت ۹۸/۰۹/۰۱ اعلام می شود و بعد ازآن اقدامی مقدورنمی باشد. لذا از واجدین شرایط خواهشمند است با در دست داشتن اصل و کپی مدارک به امور دانشجویی دانشگاه مراجعه نموده و در صورت داشتن سوال با شماره تلفن ۰۲۶۴۴۲۱۰۱۶۴ الی ۸ داخلی های ۱۲۲ و ۳۸۴ تماس حاصل نمایند.
 • مجوز خروج از کشور مشمولین برای اربعین

  مجوز خروج از کشور مشمولین برای اربعین

  با عنایت به استقبال دانشجویان مشتاق به زیارت کربلای معلی و عتبات عالیات در ایام اربعین حسینی و به منظور تکریم مشمولان عزیز و شرکت حداکثری در این کنگره بزرگ مسلمانان و مراسم پرشور معنوی و سیاسی جهان تشیع ، به آگاهی میرساند کلیه دانشجویان دارای معافیت تحصیلی در سنوات مجاز تحصیلی به شرط آنکه در بازه زمانی ۷ مهرماه ۱۳۹۸ لغایت ۳ آبان ۱۳۹۸ درخواست خود را از طریق سامانه اینترنتی این سازمان به آدرس www.vazifeh.police.ir ثبت نمایند ، بدون اخذ وثیقه ، ضمانت نامه بانکی و ... مجوز خروج از کشور برای آنها صادر خواهد شد .
 • پرداخت شهریه
 • ثبت نام برای دریافت تسهیلات بانک های رسالت و مهر ایران
 • اطلاعیه امور مالی در خصوص نحوه پرداخت شهریه

  اطلاعیه امور مالی در خصوص نحوه پرداخت شهریه

  دانشجویان گرامی لطفاً قبل از شروع ثبت نام از طریق گزینه «امور مالی / وضعیت مالی» در بخش ثبت نام اینترنتی از آخرین وضعیت مالی خود اطلاع وچند روز قبل از شروع انتخاب واحد بدهی قبلی و شهریه ثابت ترم جاری خود را بصورت الکترونیکی پرداخت نمایید تا دچار مشکلات ترافیک سایت بانک نشوید.
 • اطلاعیه صندوق رفاه دانشجویان :

  اطلاعیه صندوق رفاه دانشجویان :

  دانشجویانی که قبلا ازتسهیلات بلندمدت صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم استفاده نموده اند درصورت تقاضای مجدد استفاده از این تسهیلات گزینه درخواست وام راازپورتال دانشجویی ازسایت swf.ir فعال نمایند . ودانشجویانی که تا کنون از این تسهیلات استفاده نکرده و متقاضی این تسهیلات هستند فرم هارا ازسایت دانشگاه قسمت معاونت اداری ومالی ویا ازانتشارات دانشگاه تهیه وبه صندوق رفاه دانشجویان مستقر در طبقه اول ساختمان شهید شهریاری ( آقای پالیزدار ) مراجعه فرمایند . ضمنا آخرین مهلت ارائه مدارک و ثبت مشخصات در سامانه تا روز دوشنبه مورخ ۹۷/۰۹/۱۹ می باشد . حوزه معاونت اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد هشتگرد