سه شنبه, ۰۹ آذر, ۱۴۰۰
 • اطلاعیه درس کارآموزی

  اطلاعیه درس کارآموزی

  دانشجویانی که در نیمسال اول ۱۴۰۱-۱۴۰۰ واحد کارآموزی را اخذ نموده اند جهت اخذ معرفی نامه حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ به اداره پژوهش مراجعه نمایند . عدم مراجعه به منزله حذف تلقی خواهد شد. اداره پژوهش -دفتر ارتباط با صنعت
 • معرفی کارآموزی تابستان ۱۴۰۰

  معرفی کارآموزی تابستان ۱۴۰۰

  دانشجویانی که در نیمسال تابستان ۱۴۰۰-۱۳۹۹ کارآموزی انتخاب نموده اند حداکثر تا تاریخ ۰۰/۰۵/۲۵ نسبت به اخذ معرفی نامه از اداره پژوهش دانشگاه اقدام نمایند. عواقب ناشی از تاخیر بعهده دانشجو می باشد . دفتر پژوهش -ارتباط با صنعت
 • برگزاری کارگاه پژوهشی (آنلاین)

  برگزاری کارگاه پژوهشی (آنلاین)

  برگزاری کارگاه های پژوهشی آنلاین با عنوان (اقتصاد دیجیتال و اشتغال) و( تیم سازی و کار تیمی استارت آپ ها )
 • اطلاعیه کارآموزی

  اطلاعیه کارآموزی

  به اطلاع آن دسته از دانشجویانی که در ترم نیمسال دوم ۹۹-۹۸ سال تحصیلی واحد درسی کارآموزی را اخذ نموده اند می رساند جهت انجام مراحل ثبت و دریافت معرفی نامه دوره کارآموزی حداکثر تا تاریخ ۹۸/۱۲/۲۱ به دفتر ارتباط با صنعت مراجعه نمایند. در صورت عدم مراجعه درس مربوطه حذف خواهد شدو عواقب ناشی از آن بر عهده دانشجو خواهد بود .
 • زمان اعمال تخفیف دانشجویی( نیمسال اول ۱۴۰۰-۱۴۰۱ )

  زمان اعمال تخفیف دانشجویی( نیمسال اول ۱۴۰۰-۱۴۰۱ )

  با توجه به مفاد بخشنامه شماره ۱۰/۴۵۶۰۴ مورخه ۹۴/۰۷/۰۴ سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی ، زمان اعمال تخفیف دانشجویانیکه شرایط بخشنامه مذکور را داشته باشند از تاریخ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ لغایت ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ می باشد (بدیهی است این زمان غیرقابل تمدید و بعد از آن عذری پذیرفته نخواهدشد). لذا از واجدین شرایط خواهشمند است با در دست داشتن اصل و کپی مدارک به امور دانشجویی دانشگاه – طبقه اول – آقای کرمیار مراجعه نمایند.
 • دریافت کارت دانشجویی

  دریافت کارت دانشجویی

  به اطلاع کلیه دانشجویانی که کارت دانشجویی خود را تاکنون دریافت ننموده اند میرساند: جهت دریافت کارت دانشجویی(بادردست یک قطعه عکس ۴*۳ ) حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۵به واحد امور دانشجویی (آقای کرمیار) مراجعه نمایند.
 • زمان اعمال تخفیف دانشجویی( نیمسال دوم ۱۴۰۰ – ۹۹ )

  زمان اعمال تخفیف دانشجویی( نیمسال دوم ۱۴۰۰ – ۹۹ )

  با توجه به مفاد بخشنامه شماره ۱۰/۴۵۶۰۴ مورخه ۹۴/۰۷/۰۱ سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی ، زمان اعمال تخفیف دانشجویانیکه شرایط بخشنامه مذکور را داشته باشند از تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۵لغایت۱۴۰۰/۰۲/۳۰اعلام می شود و بعد ازآن اقدامی مقدور نمی باشد. لذا از واجدین شرایط خواهشمند است با در دست داشتن اصل و کپی مدارک در تاریخ فوق به امور دانشجویی دانشگاه (آقای کرمیار) مراجعه نمایند.
 • طرح نامه کرسی های ترویجی ویژه اساتید و اعضای هیات علمی

  طرح نامه کرسی های ترویجی ویژه اساتید و اعضای هیات علمی

  شامل ۲ تا ۴ امتیاز پژوهشی برای ارائه دهنده و تا ۲ امتیاز پژوهشی برای ناقد می باشد.متقاضیان پیوست مورد نظر را تکمیل و به آدرس ایمیل iqu.imam@gmail.com ارسال نمایند.لازم به ذکر است پس از تایید و اخذ مجوزهای لازم از مرکز فرهنگی امام خمینی (ره) اطلاع رسانی و هماهنگی های لازم صورت می پذیرد.

رشته‌های تحصیلی