جشن ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و بزرگداشت روز زن در دانشگاه آزاد اسلامی واحد هشتگرد

۱۲ اسفند ۱۳۹۷ | ۰۸:۵۴ کد : ۱۰۷۰ آخرین اخبار
تعداد بازدید:۳۰۲
به گزارش روابط عمومی دانشگاه همزمان با میلاد دخت نبی اکرم حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن جشنی به این مناسبت با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر رزاقی مسئول دفتر نهاد نماینگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان البرز، دکتر رمضان جهانیان ریاست محترم دانشگاه و جمع کثیری از اساتید ، کارکنان و دانشجویان در محل سالن اجتماعات شهید مفتح دانشگاه آزاد اسلامی واحد هشتگرد برگزار شد .
جشن ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و بزرگداشت روز زن در دانشگاه آزاد اسلامی واحد هشتگرد

در ابتدای مراسم دکتر رمضان جهانیان ضمن عرض خیر مقدم به همه حاضرین به ویژه مسئول دفتر نهاد نماینگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان البرز حجت الاسلام والمسلمین دکتر رزاقی و عرض تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س)  و روز زن به  ویژه زنان دانشگاهی اعم از اساتید ،کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد هشتگرد از رسالت عظیم مادران و زنان جامعه گفتند. 

در ادامه دکتر رزاقی ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن به جامعه دانشگاهی به خصوصیات زنان جامعه اسلامی اشاره کردند و فرمودند که پیامبر در خصوص احترام به دختران و مادران تاکید بسیار  داشتند که این خود بیانگر نگاه ویژه دین اسلام به زن می باشد.

ایشان در ادامه از خصوصیات زندگی حضرت زهرا (س) ، روش زندگی و ساده زیستی ایشان با امیر المومنین اشاره کردند و گفتند آن حضرت یک الگوی کامل زنان عالم است که دانشجویان ما باید ادامه دهنده راه این بزرگ بانوی اسلام باشند.