امام جمعه شهر چهارباغ: استقامت تنها راه مقابله با استکبار جهانی است

۱۹ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۴:۱۴ کد : ۱۱۳۷ آخرین اخبار
تعداد بازدید:۱۳۲
امام جمعه شهر چهارباغ گفت: تنها راه، در برابر استکبار جهانی استقامت است و هر راه دیگری باعث ذلت و خواری خواهد شد.
امام جمعه شهر چهارباغ: استقامت تنها راه مقابله با استکبار جهانی است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از هشتگرد، حجت‌الاسلام قادر محمدی روز دوشنبه در مراسمی که به مناسبت سی‌امین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در مسجد جامع هشتگرد با حضور مسئولان ادارات، نهادها، دانشگاهیان و اقشار مردم برگزار شد، اظهار کرد: بعد از ۳۰ سال از رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی، هنوز از شخصیت، خصوصیات ایشان و زندگانی امام(ره) به شناخت کافی نرسیده‌ایم. 

 

وی بیان کرد: دشمن‌شناسی امام(ره) که آمریکا را شیطان بزرگ و رژیم اشغالگر قدس را غده سرطانی نامید برای برخی که شعار مذاکره سرمی‌دهند، نشان می‌دهد که درک درستی از شخصیت و راه امام(ره)  ندارند.

امام جمعه شهر چهارباغ گفت: بعد از این همه راهنمایی‌ رهبر فرزانه انقلاب در مورد مذاکره که گفتند «در شرایط کنونی مذاکره سم است و باید از آن دوری کرد» چراکه در مذاکره برجام نتیجه‌ای که رهبر معظم انقلاب پیش‌بینی کرده بود که آمریکا قابل اعتماد نیست و به جهانیان هم ثابت شد دوباره همان افراد بر مذاکره پافشاری می‌کنند.

محمدی افزود: امروز دشمنان می‌خواهند توان موشکی جمهوری اسلامی ایران را به میز مذاکره بکشانند و از قدرت دفاعی‌مان بکاهند  و مدام جریان‌های خاص داخل و خارج خطر وقوع جنگی را سرمی‌دهند که وجود خارجی ندارد.

وی ادامه داد: طبق فرموده رهبر فرزانه انقلاب اسلامی ایران عرض می‌کنم تنها راه، در برابر استکبار جهانی استقامت است و هر راه دیگری باعث ذلت و خواری خواهد شد .

به گزارش آنا، درپایان  مراسم مسئولان و کارکنان ادارات، نهادها و مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد هشتگرد بر سر گلزار شهدای گمنام حاضر شدند و با قرائت فاتحه به مقام شامخ این عزیزان ادای احترام کردند.

کلید واژه ها: ارتحالامامدانشگاه ازاد اسلامی واحد هشتگردشهرستان ساوجبلاغ