رئیس دانشگاه آزاد اسلامی هشتگرد: جذب دانشجو و ارتقای کیفیت دانشگاه از وظایف کارمندان است

۱۶ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۳:۱۳ کد : ۱۲۰۸ آخرین اخبار
تعداد بازدید:۶۷۵
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد هشتگرد گفت: ارتقای کیفیت، جذب دانشجو و بقای دانشگاه از وظایف سنگین کارمندان است.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی هشتگرد: جذب دانشجو و ارتقای کیفیت دانشگاه از وظایف کارمندان است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از هشتگرد، نشست رئیس و معاونان دانشگاه آزاد اسلامی واحد هشتگرد با کارمندان این واحد دانشگاهی برگزار شد.

در این مراسم رمضان جهانیان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد هشتگرد با تسلیت به‌مناسبت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان به هدف قیام امام حسین(ع) در روز عاشورا  اشاره و اظهار کرد: اگر امروز برای صیانت از حرم معصومین در سوریه و عراق جوانان ما به صورت داوطلبانه با استکبار جنگیدند و عاشقانه به شهادت رسیدند، ثمره قیام امام حسین(ع)  است که پس از حدود هزار و ۴۰۰ سال هنوز خون شهدای کربلا در رگ‌های جوانان ما جریان دارد و در مقابل زورگویی‌های نابجای استکبار جهانی ایستاده‌اند و اجازه هتک حرمت به حرم معصومین نمی‌دهند.

وی در ادامه به جایگاه کلیدی کارمندان به دلیل تعامل با دانشجویان اشاره کرد و افزود: اگر بتوانیم با اخلاق خوش و نظم در کارها مشکلات دانشجویان را در چارچوب قانون و آیین‌نامه‌ها به‌خوبی حل کنیم، قطعاً انتخاب نخست برای دانش‌آموزان شهرستان خود خواهیم بود و این امر بر ارتقای کیفیت دانشگاه، جذب دانشجو و بقای دانشگاه که یکی از وظایف سنگین کارمندان عزیز است، تأثیر مستقیم خواهد داشت.

جهانیان بیان کرد: از پیشنهادهای سازنده و به‌دور از حاشیه استقبال می‌کنیم و تا آنجایی که قانون اجازه می‌دهد، قطعاً پیگیر خواهیم بود.

در پایان از جمال سلیمانی، حسن رنجبرکهن، بابک پورآقا، امیر زمانی، مصطفی منصوری، حسین آقاعلیخانی، رضا بقایی، رسول بیات، فاطمه یزدانبخش و مریم بیگدلو کارمندان برتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد هشتگرد، تجلیل شد.


( ۸ )