پیام نوروزی رئیس دانشگاه ازاد اسلامی واحد هشتگرد در سال ۱۴۰۰

۰۱ فروردین ۱۴۰۰ | ۱۳:۲۶ کد : ۱۵۷۸ آخرین اخبار
تعداد بازدید:۸۰۵
به گزارش روابط عمومی ، متن پیام تبریک رمضان جهانیان بدین شرح است:
پیام نوروزی رئیس دانشگاه ازاد اسلامی واحد هشتگرد در سال ۱۴۰۰

 

ز کوی یار می‌آید نسیم باد نوروزی   
           از این باد ار مدد خواهی چراغ دل برافروزی

خداوند متعال را شاکریم که فرصت دیدار بهاری دیگر، با هزاران نقش و نگارش را به ما ارزانی داشته که نشانِ بی‌نشانِ جمال اوست.

"بهارِ طبیعت"، صحیفه‌ای ملوّن از رویش و شادابی و زبان گویای خداوند است که آدمی را به‌عنوان اشرف مخلوقات، به همگنی و همسویی با نظام آفرینش و حرکت در مسیر تحول و تکامل فرامی‌خواند و نهاد نوجو و دانش‌پژوه انسان را برمی‌انگیزاند و "نوروز"، روایت‌گر فرهنگ غنی سرزمین عزیزمان، ایران سرافراز است که از نیاکان خردمندمان به یادگار مانده و همواره پیام سرزندگی، همدلی و شادی را برایمان به ارمغان می‌آورد.

امسال در آستانه‌ی استشمام نسیم دل‌انگیز بهاری، عطر شمیم حیات‌بخش حسینی و دیگر اعیاد شعبانیه فضای بهاریمان را از عطر معنویت لبریز و کام جانمان را شیرین کرده است؛ امید است، هم‌آوایی «نوروز» و شکوه' شکفتن در «بهاران» و تقارن آن با ماه‌های پرخیر و برکت «شعبان و رمضان»، نویدی معنوی برای همگان باشد و با کسب فیض از سیره‌ی اهل بیت (ع)، شاهد تحول احوال و تقلّب دل‌ها به احسن الحال باشیم.

ملت عزیز ایران در سالی که گذشت، آزمون‌های مختلفی را پشت سرگذاشت که' بحمدالله با هوشیاری، خردمندی و همدلی مردم عزیز، همه‌ی آن دشواری‌ها و تهدیدها به فرصت‌هایی کم‌نظیر و خاطراتی شیرین بدل شد. در صدر همه‌ی این رویدادها، مقابله‌ی همگانی با بیماری‌ همه‌گیر و منحوس کرونا بود که با جهاد بی‌وقفه‌ی کادر بهداشت و درمان، تلاش پژوهشگران و همکاری و همیاری مردم عزیز جلوه‌هایی بی‌نظیر از خردمندی و هم‌دلی و هم‌افزایی را به منصه‌ی ظهور گذاشت و در این میان، نقش دانشگاه‌ها به‌عنوان مغز متفکّر و چشم بینای جامعه حیاتی و مؤثر بود.

به لطف خداوند، جامعه‌ی بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی هشتگرد نیز در سال ۱۳۹۹، با همه‌ی دشورای‌ها و تنگناهای موجود، توانسته است با تلاشی مضاعف و همتی مثال‌زدنی برای تحقق اهداف متعالی خویش در راستای سیاست‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی، اعتلای علمی و فرهنگی، رشد و بالندگی تحقیقات و فناوری و ارتقای سطح خدمات‌رسانی به جامعه گام‌های بلندی بردارد و به موفقیت‌های چشمگیری دست یابد و همچنان نیز براساس مسئولیت اجتماعی خود، بنابر مرجعیت، ضریب نفوذ و نیز برخورداری از دانش و قابلیت‌های حرفه‌ای، با تمام قوا و امکانات، در کنار دیگر نهادهای کشور برای مقابله و مهار اپیدمی کرونا ایستاده است و می‌کوشد.

امیداست با یاری خداوند منان و تلاش آگاهانه‌ی نخبگان کشور و شکیبایی و همراهی افراد جامعه، این روزهای تلخ هرچه زودتر سپری شود و روزهای آرام و خوش، همراه با بهروزی و تندرستی برای همه‌ی هم‌میهنان عزیزمان فرارسد.

اینجانب ضمن تقدیر و سپاس از زحمات همکاران ارجمندم در سال گذشته، فرارسیدن سال نو و عید سعید نوروز را به همه‌ی هموطنان گرامی، به‌ویژه جامعه‌ی دانشگاهی، ازجمله خانواده‌ی بزرگ دانشگاه ازاد اسلامی هشتگرد تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم، سالی سرشار از بهروزی و موفقیت برای ملت عزیز ایران آرزومندم و از خداوند حی دانا  می‌خواهم تا این ملت سرافراز را در مسیر رشد و سازندگی و دستیابی به موفقیت‌های علمی هادی و حامی باشد.

رمضان جهانیان
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد هشتگرد

کلید واژه ها: رمضان جهانیان


( ۷ )