دانشگاه همراه انقلاب/۵۹ جهانیان: ساخت المان شهدای گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی هشتگرد آغاز می‌شود

۱۶ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۱:۴۳ کد : ۱۵۸۱ آخرین اخبار
تعداد بازدید:۹۵
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد هشتگرد گفت: روزهای آینده کار ساخت المان شهدای گمنام در این دانشگاه آغاز و موجبات حضور عموم مردم برای زیارت گلزار شهدای گرانقدر مهیا می‌شود.
دانشگاه همراه انقلاب/۵۹ جهانیان: ساخت المان شهدای گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی هشتگرد آغاز می‌شود

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از هشتگرد، رمضان جهانیان به‌همراه جمعی از مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد هشتگرد در دیدار با امام جمعه شهرستان ساوجبلاغ به مناسبت میلاد دخت نبی‌اکرم و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گزارشی از عملکرد دانشگاهی آزاد اسلامی واحد هشتگرد ارائه کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد هشتگرد از حمایت‌های امام جمعه شهرستان در تشییع و تدفین شهدای گمنام قدر‌دانی و خاطرنشان کرد: در چند روز آتی کار ساخت المان  شهدا آغاز می‌شود. با کمک خیران و مسئولان شهر این یادمان ساخته و موجبات حضور عموم مردم برای زیارت قبور شهدا گرانقدر مهیا خواهد شد.

حجت‌الاسلام روح‌الله مختاری امام جمعه شهرستان ساوجبلاغ هم ابراز امیدواری کرد با وجود شهدای گمنام کار فرهنگی در دانشگاه شتاب بیشتری گرفته و شهدا نیز کمک می‌کنند.

مختاری بر تلاش بیشتر مسئولان دانشگاه تأکید کرد و خواستار استفاده از راه‌کارها و تجربیات موفق  برای ارتقای سطح علمی دانشجویان با بار علمی قابل قبول شد.

وی عنوان کرد: البته ما هم همواره در کنار شما هستیم و آنچه از دست ما براید دریغ نخواهیم کرد.

امام جمعه شهرستان ساوجبلاغ بیان کرد: دسترسی‌ دانشجویان به فضای مجازی آسان شده، اما  اثرگذاری در این فضا دشوار و سخت است که باید تلاش شود هم از نظر علمی و فرهنگی دانشجویان عقب نمانند.