با حضور در منزل شهید صورت گرفت؛ دیدار دانشگاهیان دانشگاه آزاد هشتگرد با خانواده شهید داسدار

۲۳ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۱:۰۵ کد : ۱۶۱۵ آخرین اخبار
تعداد بازدید:۲۰۳
دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد هشتگرد به همراه اعضای کانون ایثار و شهادت خادمیاران امام رضا(علیه‌السلام) شهرستان ساوجبلاغ با خانواده و همسر شهید داسدار دیدار کردند.
با حضور در منزل شهید صورت گرفت؛ دیدار دانشگاهیان دانشگاه آزاد هشتگرد با خانواده شهید داسدار

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از هشتگرد، مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد هشتگرد با اعضای کانون ایثار و شهادت خادمیاران امام رضا (علیه‌السلام) شهرستان ساوجبلاغ با برافراشتن پرچم آستان قدس رضوی با والدین و همسر شهید محمد داسدار دیدار کردند.

دبیر ستاد شاهد و امور ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی هشتگرد در حاشیه این دیدار اظهار کرد: کاری که شهدا برای به ثمررسیدن انقلاب اسلامی انجام داده‌اند را باید با پیروی از مقام معظم رهبری ادامه دهیم تا در دنیای سراسر فتنه و غبارآلود، حق را از باطل تشخیص داده و ادامه‌دهنده راه شهدا باشیم.

داود کلانکی عنوان کرد: با حضور حداکثری در انتخابات بار دیگر مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان و مستکبران می‌زنیم و با امام راحل و شهدا تجدید بیعت کنیم تا در فردای قیامت شرمنده خون‌های ریخته شده در راه انقلاب اسلامی نباشیم.

در پایان این مراسم با اهدای لوحی از دختر شهید محمود داسدار تجلیل شد.

به گزارش آنا، محمود داسدار از شهدای حادثه مرکز نظامی تحقیقاتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که آبان ۹۰ بر دوش امت حزب الله در شهرستان نظرآباد تشییع و در زادگاهش روستای شیخ‌حسن در گلزار شهدا و در کنار برادر شهیدش به خاک سپرده شد.

روستای شیخ‌حسن نظرآباد ۲۴ شهید تقدیم آرمان‌های والای انقلاب اسلامی و امام راحل کرده است.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۰۶۲/


( ۳ )